Картини з бурштину – оригінальний і гарний подарунок!

У епоху Відродження бурштин знайшов своє застосування не лише як ювелірний, а і як оздоблювальний камінь, як матеріал, з якого створювали коштовні мозаїки і престижні предмети ужитку. Монархи того часу на знак взаємоповаги і зміцненні міждержавних відносин обмінювалися презентами з бурштину. У 1717 році король Прусії Фердинанд І подарував російському імператору Петру Першому «Янтарну кімнату» – кабінет, все оздоблення і предмети інтер’єру в якому були зроблені з балтійського бурштину. Справді, царський подарунок!

Зрозуміло, сьогодні такі безцінні подарунки вряд чи по кишені навіть монархам існуючих королівських династій, однак зробити партнеру гарний VIP-подарунок у вигляді картини з королівського каменю спроможний і керуючий банком, і власник невеликого приватного підприємства.
Нині стає традицією презентувати картини з бурштину не лише близьким людям за нагоди родинного свята, а й офіційним особам під час урочистих подій та протокольних зустрічей. Це не дивно, адже майстерно виконані живописні полотна з коштовного природного матеріалу – це справжній VIP-подарунок, витвір мистецтва і предмет розкоші.
Картини з бурштину подарують вам естетичну насолоду і додадуть затишку вашій оселі. «Клаптик сонця» в ефектній рамці створить гармонійну атмосферу вдома і в офісі – не дарма ж наші пращури наділяли бурштин чудодійними властивостями і вірили, що випромінювання янтарних камінчиків зцілюють душу і тіло.
На планеті існує не багато місць, багатих на бурштин. Тому «золотий камінь» з давніх-давен цінували на вагу золота, а іноді і дорожче.
Нам пощастило – поклади бурштину знаходяться зовсім поруч, неподалік поліського селища Клесів. Ми створюємо наші картини винятково зі справжнього, природного бурштину, який видобувають на території Рівненської області.
Віковічні традиції обробки сонячного каменю, збережені і передані нащадкам поліськими майстрами минулого, підхопили й розвинули художники нашої бурштинової майстерні. Майстри «Рише Бурштин» винайшли власну, ексклюзивну технологію обробки бурштину і живопису «бурштиновими фарбами» – дрібною крихтою бурштину найрізноманітніших відтінків теплих, медових кольорів.
Багатовіковий досвід обробки чудового самоцвіту і найсучасніші технології – ось головні засади, на яких ґрунтується якість і оригінальність виробів, що походять з янтарної майстерні фірми «Ріше Бурштин»
Живописні полотна з променистого самоцвіту, виготовлені на фірмі «Ріше Бурштин» не старіють, не вигоряють, не міняють колір під впливом часу!
Втім, більш красномовно свідчать про ексклюзивність виробів, які ви можете замовити і придбати у нас, зразки картин з бурштину у нашій «Галереї»
Ви можете також замовити картину з бурштину, зроблену за фотографією або репродукцією зображення, яке вам подобається, – портрет, пейзаж, натюрморт, жанрову сцену, державної символіки, логотипу вашої фірми тощо.
Цікава новинка яку ви знайдете тільки на сайті фірми «Ріше Бурштин» і ніде більше – картини з природного бурштину, виконані на екологічно чистому лляному полотні або на натуральній шкірі. За бажання ви можете замовити портрети у обраному вами стилі – комічному, романтичному, класичному. Наші майстри на ваше замовлення «напишуть» бурштиновими фарбами пейзажі або жанрові сцени, виконані в манері вашого улюбленого живописця – чудовий декоративний акцент для вашого особистого кабінету, спальні, вітальні.
Картини з бурштину, – природного самоцвіту, який символізує багатство і розкіш, –притягують прихильність світлих сил до оселі, в якій картина знайшла своє місце.
Якщо ви бажаєте, щоб вас і небайдужих вам людей оточували багатство і розкіш, даруйте ексклюзивні подарунки з бурштину друзям, партнерам, керівництву, клієнтам!

это попап

чтоы позырить - надо денюжку платить!