День Святого Валентина

Ви вірите у дива, яки дарує нам Святий Валентин?

Напередодні 14 лютого всі з нетерпінням чекають наближення веселого і романтичного свята. У День закоханих ми прагнемо дарувати нашим коханим не лише любов і ласку, а й щось особливе, оригінальне.

Ми допоможемо вам приємно здивувати дорогу людину ексклюзивним подарунком, зробленим у єдиному примірнику – і цей день ви згадуватиме із задоволенням і ніжністю.

На нашому сайті ви можете замовити і придбати подарунки на будь-який смак – за зразком, який ви можете побачити в галереї, або завітавши в наш салон-магазин за адресою м. Рівне, вул. Гагаріна, 39.

Розробляючи ескіз вашого замовлення, наші дизайнери візьмуть до уваги ваші побажання і порадять, як втілити їх у найкращий спосіб.

За допомогою новітніх технологій наші художники виконають янтарну копію художньої фотографії, або створять картину з бурштину, на якій портрет вашої коханої буде «написаний» бурштиновими фарбами – але в манері вашого улюбленого майстра минулих століть – талановитого чеського художника-графіка Альфонса Мухи, Сальвадора Далі, Густава Клімта тощо.

Ми залюбки втілимо у життя мрію вашої коханої про чарівний браслет з сонячного каменю, який вона буде з вдячністю носити на зап’ястку, королівське кольє зі справжніх сонячних променів, захованих у застиглій живиці прадавніх сосон, кулон-оберіг, який і на срібному весіллі нагадає, якими були ваші нев’янучі почуття у цей День закоханих.

это попап

чтоы позырить - надо денюжку платить!